DOLAR 32,3045 % % 0.25
EURO 34,8708 % % -0.87
GRAM ALTIN 2.382,47 % % -3,22
ÇEYREK A. 3.895,34 % % -3,22
BITCOIN 69.452,44 % -1.887
SON DAKİKA
reklam

Targa

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 1:25

Targa

 

Targa, açık deniz motorlu teknelerin mükemmelleştirilmiş zanaatını temsil eden orijinal bir markadır. 1976’dan beri Targas tekneleri, Batı Finlandiya’nın Malax ve Nykarleby sahil kasabalarında el işçiliğiyle üretilmektedir. Targas’ın işçiliği, her bir tekneye net bir şekilde yansıyan profesyonellik ve özenle sergilenmektedir. İnşaatçılar, yüksek kaliteyi sağlamak için birlikte çalışarak mümkün olan en iyi sonuçları elde etmektedirler.

Targa tekneleri, modern üretim teknolojilerinin geleneksel tekne yapım yöntemlerini tamamlayarak Batı Finlandiya’daki tersanelerde hassasiyetle inşa edilmektedir. 200’den fazla yüksek nitelikli profesyonel, mümkün olan en yüksek standartta performans gösteren teknelerin tasarımı ve üretiminde yer almaktadır. Bu uzmanlık, Finlandiya’nın denizcilik geleneğine saygı göstermekte ve Targa filosunu kendi sınıfının en iyisi yapmaktadır.

Targa’ın yüksek kaliteyi sağlamak için iki “tam hizmet” üretim tesisi bulunmaktadır. Botnia Marin, birçok montaj fabrikasının aksine neredeyse her şeyin kendi bünyesinde yapıldığı geleneksel bir tersanedir. Laminasyon başlangıcından teslimata kadar olan tüm tekne yapım aşamalarında yetkinlik göstermektedirler.

Botnia Marin, şirket içinde neredeyse her şeyin yapılması bakımından benzersizdir. Tekne yapım sürecinin her aşamasını kapsamakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerin isteklerini dikkate alarak Targa teknelerinin tasarımı ve üretiminde esneklik sunarlar. Müşteriler, renkleri, döşemeyi, navigasyon sistemlerini ve diğer donanımları gibi çeşitli özellikleri seçebilir ve tam olarak istedikleri kişiselleştirilmiş bir tekneye sahip olabilirler.

Targa, müşterilerine tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar ve müşterilerin beklentilerini karşılamak ve aşmak için çaba gösterir.

Boats Group