DOLAR 32,3045 % % 0.25
EURO 34,8708 % % -0.87
GRAM ALTIN 2.382,47 % % -3,22
ÇEYREK A. 3.895,34 % % -3,22
BITCOIN 69.452,44 % -1.887
SON DAKİKA
reklam

Stingray

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 0:42

Stingray
 

Stingray Boats: Kalite ve Performansın Adresi

Güney Carolina’nın Hartsville şehri, ülkenin önde gelen bağımsız tekne üreticilerinden biri olan Stingray Boats’un merkezine ev sahipliği yapmaktadır. 225.000 fit kareden fazla üretim alanına sahip Stingray, teknolojik açıdan en gelişmiş tesislerden birine sahiptir. Son teknoloji robotik tahrikli üretim sürecimiz, bugün piyasada bulunan en ödüllü tasarımlardan bazılarından sorumludur; kelimenin tam anlamıyla “mühendislik üzerine inşa edilmiş” kaliteden bahsetmiyoruz bile.

Stingray’in kurucusu Al Fink, şirketi 1979’da kurdu. İki kalıp, bir avuç yetenekli usta ve mükemmellik tutkusuyla Al, sektördeki en iyi performansa sahip sürat teknelerinden birini üretmeye başladı. Bu mütevazı başlangıçtan itibaren Stingray, emsalsiz kalite ve performans konusunda kanıtlanmış bir itibara sahip 23 modelden oluşacak şekilde büyümüştür.

Stingray, aile odaklı bir şirkettir. Stingray’e sahip olduğunuzda, son derece yetenekli çalışanlardan, profesyonel ve yetkin satıcılardan ve diğer gururlu Stingray sahiplerinden oluşan daha büyük bir aileye katılırsınız.

Ürün yelpazemiz dıştan takmalı motorlardan kuyruk motorlarına kadar doğru ürün kombinasyonunu sunmaktadır. Model serimiz güverte tekneleri, spor güverte, spor tekne ve amiral gemimiz çift konsoldan oluşmaktadır.

Stingray Boats, 2019 Marine Industry CSI Müşteri Memnuniyetinde Mükemmellik Ödülü’ne iki kategoride layık görüldü: Güverte Tekneleri ve Kuyruk Motorlu Bowrider Tekneleri. Bu ödüller, müşteri memnuniyetindeki mükemmelliğimizi kanıtlamanın gurur verici bir göstergesidir.

Stingray Boats ile denizdeki maceranıza başlamaya hazır mısınız? Kalite ve performansın adresi olan Stingray, size unutulmaz deniz deneyimleri yaşatmak için burada!

Boats Group