DOLAR 32,3188 % % 0.22
EURO 35,2091 % % 0.09
GRAM ALTIN 2.465,45 % % 0,15
ÇEYREK A. 4.031,01 % % 0,15
BITCOIN 70.787,99 % -0.523
SON DAKİKA
reklam
Google News

Ranieri-İnternational

Son Güncelleme :

26 Şubat 2024 - 22:29

Ranieri-İnternational
Ranieri International: Denizcilikte Tutku ve İnovasyonun Öncüsü

Ranieri International, yaratımlarının bir ruhu olduğuna inanır ve bu ruhun müşterilerine benzersiz denizcilik deneyimleri, maceralar ve anılar sunabileceğini düşünür. 50 yılı aşkın bir süredir, Ranieri International’ın temelleri olan bu derin inanç, markayı bir aile markası haline getirmiştir.

Hikaye, 1960’ların sonunda Pietro Ranieri’nin doğuştan gelen motor tutkusundan doğdu. Küçük bir zanaat işletmesi olarak başlayan Ranieri’nin faaliyetleri, kardeşlerin işbirliği sayesinde ilk fiberglas teknelerin üretimine kadar genişledi. Motonautica F.lli Ranieri’nin küçük tekneleri, keşif ve özgürlük arayışının hakim olduğu bir dönemde giderek daha popüler hale geldi.

Ranieri, her demirlemede, her dalgada ve her kilometrede yenilenen ve güçlenen bir tutkuya sahip olduklarını ifade eder. Her model, yatçıyı olağanüstü deneyimlerin merkezine oturtmak için tasarlanmıştır ve zamana meydan okur şekilde yapılmıştır.

Bugün, Pietro Ranieri’nin oğulları Salvatore ve Antonio ile birlikte, üretim sürecinin her aşamasıyla ilgilenir ve kişisel olarak takip eder. Endüstriyel düzeyde gelişmeye devam eden şirket, yaklaşık 12.000 metrekarelik bir deniz üssünde faaliyet göstermektedir. Kaliteli ürünler üretmek için kendi bünyelerinde yaklaşık %80’lik bir üretim gerçekleştirmektedirler.

Kuşak değişimi ve uluslararası pazarlama vizyonundaki yenilikler, Ranieri International’ın ürün yelpazesini genişletmeyi amaçlayan bir farklılaşma süreci başlattı. Bu stratejik vizyon, şişme botlar ve yeni nesil teknelerin piyasaya sürülmesine yol açtı.

Bugün, Ranieri International, geçmişin mirası ile geleceğin inovasyonunu bir araya getirebilen uluslararası bir markadır. Geçmişle geleceği harmanlayan bir kalp olarak, marka sağlam temellerde kök salmış ve geleceğe sağlam bir şekilde odaklanmıştır.

Boats Group