DOLAR 32,3045 % % 0.25
EURO 34,8708 % % -0.87
GRAM ALTIN 2.382,47 % % -3,22
ÇEYREK A. 3.895,34 % % -3,22
BITCOIN 69.433,38 % -2.183
SON DAKİKA
reklam
Google News

Pride Mega Yachts

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 22:43

Pride Mega Yachts
Gurur Mega Yatlar

Pride Mega Yachts, Çin’in Yantai Yarımadası’nda birinci sınıf uzman yat üreticisidir. Lüks gemi inşa maliyeti 25 yıllık aşkın deneyime sahip uluslararası uzman danışmanlar, tasarımcılar ve yat yapımcıları ekibimiz, üstün müşteri hizmeti ve en yüksek kalitede nihai ürün sağlar. 80-120 metrelik süper yatların geliştirilmesi ve geliştirilen uzmanlaşan Pride Mega Yachts, yeni nesil benzersiz lüks yatlar inşa etmek için en gelişmiş sürdürülebilirlik kullanılarak kullanılıyor.

BİR YAŞAM DENEYİMİ

Lüks mega motoryat aralığımızı . Çarpışan süper yatlarımızdan birinin birbirini binin ve birleştirmesi, arkadaşları veya iş arkadaşları birlikte bir maceralar ve inanılmaz deneyimler dünyasını patlattı. Yüzen bir cennette lüks bir yaşam tarzının keyfini çıkarın ve sevdiklerinizle sonsuz anılar korunur. Pride Mega Yachts’ta, müşterimizin hayalini bulmak için ısmarlama yerleşimden iç bölmeye kadar tamamen özelleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz.

SINIRSIZ TEKNOLOJİ
Pride Mega Yachts, Çin’in Bohai Körfezi’ndeki Yantai Yarımadası’nda bulunan birinci sınıf, günümüzün mega yat üreticileridir. Pride Mega Yachts, dünya standartlarında danışman ve tasarımcılardan oluşan dahili, uluslararası bir ekiple yatlarını Avrupa kapasitesine göre tasarlar ve inşa eder. Test edilmiş, son teknolojilerin kullanımı, yenilik ve sürdürülebilirliğe sarsılmaz bir odaklanma sağlar.

SINIRSIZ MÜKEMMELLİK
Süperyat’ın 25 yılı aşkın deneyimine sahip lüks gemi yapımcıları Pride Mega Yachts, çok sayıda yüksek kaliteli uluslararası projeye sahiptir. Çin geleneksel olarak küresel yatçılık endüstrisi ilerleyemiyor, ancak hızla büyüyor. Hem ülke hem de Pride Mega Yachts, mükemmeliyetçilik bağımlılığına ve dünya ekonomisinin niteliğinin önemli ölçüde katılımına yönelik güçlü bir ilgiye sahiptir.

SINIRSIZ PROFESYONELLİK
Rakipsiz profesyonellik seviyesi, mühendislik, inşaat, metodoloji, araştırma ve geliştirme, tasarım ve üretim alanlarındaki yüksek deniz uzmanlığı seviyelerine yansır. Üstün kaliteli süper yatların yarattığı için gerekli olan sürekli mükemmellik arayışında sürekli olarak en iyi sürüşleri sağlama isteği. Sonsuz ve titiz işçilik, en büyük, en kaliteli, sınırsız üst düzey süper yatların gerçekleştirilmesinde vazgeçilmez bir temel oluşur.

Boats Group