DOLAR 32,3045 % % 0.25
EURO 34,8708 % % -0.87
GRAM ALTIN 2.382,47 % % -3,22
ÇEYREK A. 3.895,34 % % -3,22
BITCOIN 69.452,44 % -1.887
SON DAKİKA
reklam

Sunseeker

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 0:47

Sunseeker

Sunseeker: Lüksün ve Performansın İzinde

Sunseeker Türkiye, lüks motoryatların Türkiye’deki resmi distribütörü olarak 15 yılı aşkın süredir denizcilik sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin eşsiz konumu, Akdeniz’in doğu bölgelerine muhteşem bir giriş kapısı sunmaktadır ve Sunseeker Türkiye bu kapıdaki en önde gelen isimlerden biridir.

Sunseeker London Group’un başında Christopher Head ve David Lewis gibi deneyimli isimler bulunmaktadır. Bu lider isimler, Sunseeker teknelerinin ve ürünlerinin dünya çapındaki en büyük distribütör ağını oluşturarak markanın küresel başarısına katkıda bulunmuşlardır. Sunseeker London Group, hizmetin yanı sıra yeni ve kullanılmış teknelerin satışında da ödüllü müşteri hizmetleriyle gurur duymaktadır.

Sunseeker Türkiye, Tarabya’nın seçkin bölgesinde konumlanmıştır ve Boğaz’ın kıyısında elverişli bir konuma sahiptir. Yeni satışlar, brokerlik, kiralama ve servis dahil olmak üzere tekneciliğe dair her alanda hizmet sunmaktadır. Marmaris ve Bodrum gibi Türkiye’nin güney kıyılarına yayılan temasları olan ekibimiz, tüm Sunseeker yatlarının satış sonrası ve bakım programlarını koordine ederek müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.

Sunseeker Türkiye olarak, müşterilerimize en verimli bilgiyi sunabilmek ve kolaylık sağlamak için tüm dünyada stratejik olarak konumlanmış Uluslararası Satış Bölümlerimiz bulunmaktadır. Bizler, denizcilik tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamak ve unutulmaz deniz deneyimleri yaşatmak için buradayız

.Boats Group