DOLAR 32,3045 % % 0.25
EURO 34,8708 % % -0.87
GRAM ALTIN 2.382,47 % % -3,22
ÇEYREK A. 3.895,34 % % -3,22
BITCOIN 69.427,57 % -1.967
SON DAKİKA
reklam

SF Yachts

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 0:54

SF Yachts
 

SF Yachts, denizcilik sektöründe faaliyet gösteren ve müşterilere anahtar teslimi çözümler sunan bir şirkettir. Uluslararası erişime sahip olan bu GCC merkezli şirket, dünya çapındaki tüm denizcilik sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Tekne sahipleri ile tersaneler, tasarımcılar, gemi mimarları ve tedarikçiler arasındaki köprüyü kurarak, rüya gibi yat projelerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Şirket, müşterilerine en iyi denizcilik deneyimini sunmak için öncelikle müşteri memnuniyetini ve kaliteyi esas almaktadır. Sahipleri her aşamada destekleyerek ve yönlendirerek, yatırımlarına güçlü bir ekonomik getiri sağlamayı ve en iddialı tasarımları gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

SF Yachts’in liderleri arasında CEO Francesco Pitea, baş işletme görevlisi Donnie Smith, satış ve iş geliştirme direktörü Fakhri Abu Elayyan, bakım hizmetleri direktörü Zaid Al-Zubaidi ve pazarlama direktörü Saba Zeidan bulunmaktadır. Bu liderler, deneyimleri ve uzmanlıklarıyla şirketin başarısını yönlendirmekte ve müşterilere en üst düzeyde hizmet sunmaktadırlar.

SF Yachts, yenilik, verimlilik ve mükemmellik ilkelerini benimseyerek yönetim, satış, kiralama ve hizmet deneyimini bir araya getirerek sektörde öncü bir konumda yer almaktadır.

Boats Group