DOLAR 32,3045 % % 0.25
EURO 34,8708 % % -0.87
GRAM ALTIN 2.382,47 % % -3,22
ÇEYREK A. 3.895,34 % % -3,22
BITCOIN 69.452,44 % -1.887
SON DAKİKA
reklam
Google News

Ki̇ralik Süper Yelkenli̇ 120 Yaşinda Shenandoah 54 Metre 4 Kabi̇n 10 Misafir 100,000 €

Son Güncelleme :

04 Ocak 2023 - 2:02

Ki̇ralik Süper Yelkenli̇ 120 Yaşinda Shenandoah 54 Metre 4 Kabi̇n 10 Misafir 100,000 €

HAFTALIK

kiralik_yelkenli_shenandoah_yat.tv

Ana Özellikler
120 yaşında SHENANDOAH, var olan en iyi klasik yelkenli yatlardan biri olmaya devam ediyor
Modern konfor ve dokunuşlarla geleneksel
Steinway mini kuyruklu piyano
Esnek konaklama yapılandırması
Seyir halindeyken bile rahat yemek yeme olanağı sağlayan gimbled yemek salonu masası
SHENANDOAH OF SARK Hakkında
Zarafeti, zarafeti ve sınıfı yatçılık dünyasını aşan ve onları gören herkes tarafından bir güzellik olarak algılanan çok az yat vardır. SHENANDOAH OF SARK böyle bir yattır. Yelkenin altın çağının vücut bulmuş hali, nereye giderse gitsin tüm dikkatleri üzerine çekiyor ve kalpleri fethediyor.

O halde gemide olmak gerçekten çok özel bir şey. Yelkenler kurulup çekilirken, dalgalara yaslanıp yalnızca doğadan güç alarak zarafetle ilerlerken inkar edilemez bir coşku duygusu var. Aksiyonun kalbinde yer alan aile dostu, hatsız konuk kokpitinden, onun yetenekli, son derece deneyimli ekibinin her onda bir düğümü çıkarmak için yelkenleri düzeltmesini ve ayarlamasını izleyebilirsiniz. Demirde, geniş açık güverte alanları, dinlenme, eğlence ve genel olarak ilgi odağı olmak için sınırsız seçenekler sunuyor.

Yatın yetenekli şefi, salonun bebek kuyruklu piyanosu çalarken güvertede öğle yemeğinden plaj barbekülerine ve yatın resmi yemek salonunda aşağıdaki ziyafetlere kadar lezzetli yemekler sunacak. Güneş batarken keyifli liman kasabalarını keşfetmek için botu karaya çıkarın veya gemide bir film gecesi ile rahatlayın.

Vogue’u bir moda çekimi için gemiye getiren olağanüstü deniz yolculuğu ve ihtişamlı bir başka günün ardından, siz ve misafirleriniz, gösterişli bir master kabin de dahil olmak üzere dört çok yönlü süite çekilebilir ve yeni bir güne hazırlanabilirsiniz.

SHENANDOAH OF SARK, geçmiş bir çağın, bir asırdan fazla yelkenin özgünlüğünü, modern bir yat kiralamanın tüm lüksünü sunan modern olanaklarla birleştiriyor. Bu, tutku uyandıran bir yattır ve her seferinde en üst düzey yelkenli yat deneyimini sunmak için değer verilmiş ve acımasızca bakımı yapılmıştır.
YAT.TV